Hi̇zmetleri̇mi̇z
Buradasınız: Anasayfa / Hi̇zmetleri̇mi̇z
Hi̇zmetleri̇mi̇z
Verdiğimiz hizmetlere aşağıdan ulaşabilirsiniz
Trafik Sigortası

Trafik Sigortası

Trafik Sigortası Zorunlu araç trafik sigortası fiyatlarını sorgulamak ve hemen online teklif almak için başvurunuzu şimdi yapın!

Kasko Sigortası

Kasko Sigortası

Kasko sigortası kaza, çalınma, yanma gibi çeşitli başlıklar altında aracınızda olası kazaları içeren maddi güvence sunuyor. Zorunlu olmayan bu sigorta türü sıfır veya ikinci el araçlara yapılabilir.

Seyahat Sağlık Sigortası

Seyahat Sağlık Sigortası

Yurt içi ya da yurt dışı fark etmeksizin yapılan her seyahat öncesinde dikkat edilmesi gereken hazırlıklardan bir tanesi de sağlıktır. Sağlık adına tüm önlemlerin alınması ve olası durumlara karşı hazırlıklı olunması önemli bir konudur.

Zorunlu Deprem Sigortası

Zorunlu Deprem Sigortası

Dask sigortası Doğal Afet Sigortaları Kurumu’nun yönetmeliğine göre düzenlenen hususlar doğrultusundaki maddeleri kapsayan bir sigorta türüdür.

Konut Sigortası

Konut Sigortası

Deprem, yangın, sel, yıldırım, infilak, terör, hırsızlık olayları ve çok daha fazlası herhangi bir günde karşılaşabileceğiniz riskleri oluşturuyorlar. Bu tür risklere karşı evinizi teminat ile güvence altına alan konut sigortası maddi hasarınızı minimal seviyeye indirgiyor.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Tamamlayıcı sağlık sigortası, sadece bir kısmı karşılanan, bir diğer ifade ile kişinin bir miktar ödeme karşılığında daha yüksek standartlarda sağlık hizmeti almasını sağlayan özel bir sağlık sigortası türüdür.

İşyeri Sigortası

İşyeri Sigortası

İş yeri sigortası, iş yerlerini güvence altına almak isteyen işletmeler tarafından sıklıkla tercih edilen, önemli bir sigorta türüdür! Hayatta meydana gelebilecek bütün olumsuz olaylara karşı iş yeri sigortası ile iş yerlerinizi kolayca güvence altına alabilirsiniz.

Ferdi Kaza Sigortası

Ferdi Kaza Sigortası

Ferdi kaza sigortası temel olarak, karşılaşabileceğiniz kazalardan sonra vefat etmeniz durumunda ailenize, maluliyet ya da yaralanma gibi durumlarda ise size maddi destek sunar.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın